-------------------------------- 044 495 10 58 --------------- 044 495 10 57 ---------------- 044 484 14 28 ---------------- 044 390 73 92 ------------------------------

Басейни


Як купити басейн.

Басейн біля власного будинку є справжньою окрасою маєтку або невеликого присадибної ділянки. Завдяки басейну, територія, прилегла до будинку, набуває більш благородний вид. До того ж якщо ви маєте у своєму розпорядженні особистим басейном, вам більше не потрібно думати - куди поїхати  відпочити.

Однак, не завжди вдається купити басейн, який би відповідав вашим уявленням, вписувався в екстер'єр ділянки. Часто складнощі з покупкою виникають через велику кількість пропозицій на ринку, і у зв'язку з цим наша задача набагато ускладнюється.

Найкраще купувати басейн у компанії, яка займається їх виробництвом, а не перепродажем. В такому випадку у вас будуть гарантії високої якості, а в разі неполадок, ви завжди зможете звернутися за гарантійним обслуговуванням.

У компанії Lord-X ви зможете замовити басейн, який би повністю відповідав вашим вимогам.


Який басейн купувати. 

Перш ніж відправлятися за покупкою басейну, слід дізнатися, на які види вони поділяються:

поліпропіленові,

композитні,

гідромасажні,

Поліпропіленові басейни які можуть мати форму кола або прямокутника, є ідеальним компромісом між ціною і якістю. До основних переваг поліпропіленових басейнів відносяться низька вартість, високі показники механічної міцності, просте обслуговування, повна герметичність.

Поліпропіленові басейни не потребують обов'язковому облицюванню. Тому якщо ви шукаєте просте і недороге рішення, купити басейн краще поліпропіленовий. Композитні басейни відрізняються дуже гладкою безшовної поверхні, покритою ізоляційним шаром, відмінно утримує тепло.

Композитні басейни Дуже міцні та стійкі до появи корозії. Басейн з композитних матеріалів легкий, що дозволяє встановлювати його на даху і на перекритті поверху. Композитний басейн дуже довговічний, оскільки в якості основи використано скло, яке не піддається старінню.

Переваги гідромасажних СПА басейнів очевидні - ви можете не тільки плавати, але і насолоджуватися цілющим масажем, який забезпечують струменя води. Ми пропонуємо гідромасажні басейни оригінального дизайну, оснащені різною кількістю форсунок.

Каркасні басейни не вимагають котловану - досить просто підшукати рівну площадку і покрити її шаром піску. Деякі моделі каркасних басейнів можна встановлювати просто на рівну площадку без піску. Важливою перевагою каркасних басейнів є можливість розібрати їх на зимовий період.

 


Продаж басейну

 

Якщо вас зацікавили пропозиції нашої компанії, ви можете зв'язатися з нами за допомогою будь-якого з контактів, вказаних на сайті. Співробітники нашої компанії вислухають всі ваші побажання, проведуть необхідні вимірювальні роботи на ділянці. До кожного клієнта ми знаходимо індивідуальний підхід, тому ви можете розраховувати на те, що ваш басейн буде повною мірою відповідати вашим уявленням.

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbeac9 #140f10570 #060613125805