-------------------------------- 044 495 10 58 --------------- 044 495 10 57 ---------------- 044 484 14 28 ---------------- 044 390 73 92 ------------------------------

Павільйони

 


 

Павільйони для басейнів - для чого вони потрібні?

 

Басейн є самостійним об'єктом, який може функціонувати без додаткових споруд. Однак, якщо ви продумаєте павільйон для басейну, то зможете продовжити термін його експлуатації, знизити витрати на обслуговування. Буде справедливим твердження, що павільйони для басейнів є другими за важливістю після насосів, оскільки дозволяють позбутися від багатьох проблем.

 

 

Головне, що забезпечують павільйони для басейнів, це бар'єр для всілякого сміття, який псує якість води. Оскільки в басейн потрапляє менше бруду, яка псує воду, ви зможете витрачати менше грошей на хімікалії для очищення басейну.

Павільйон, встановлений над басейном, багаторазово скорочує випаровування води з поверхні водного дзеркала, і, що дуже важливо, зменшує втрати тепла. Не варто забувати й про те, що павільйони для басейнів гарантують безпеку для дітей і тварин. І останнє, але не в порядку важливості - в басейні, над яким встановлено павільйон, плавальний сезон триває довше.

Павільйон для басейну, зазвичай, складається з направляючих, виготовлених зі сплаву алюмінію, які можуть мати різну форму. Для підвищення міцності в конструкції передбачається додаткова установка сталевих напрямних. Купол павільйону утворюють листи з полікарбонату, стільникового або пустотілого, стійкого до ультрафіолетових променів.


Який павільйон для басейну вибрати?

 Павільйони для басейнів діляться на два типи - стаціонарні та розсувні, і обидва цих типу виконують однакові функції. Єдина відмінність між ними - можливість доступу до басейну прямих сонячних променів.

Отже, павільйони для басейну стаціонарні не передбачають можливості зрушити частина перекриття, оскільки в них немає рухомих напрямних.

Стаціонарний павільйон, за умови обігріву басейну, дає можливість користуватися об'єктом цілий рік. Найчастіше стаціонарні павільйони встановлюють над басейнами великої площі або неправильної форми. Мабуть, єдиним недоліком павільйонів цього типу є їх висока ціна. Але дорожнеча виправдовується тривалим періодом експлуатації та висококласної конструкції.

Розсувні павільйони передбачають можливість зрушити частина конструкції, щоб відкрити до басейну доступ прямих сонячних променів. Привертає різноманітність конфігурацій розсувних павільйонів - ви можете вибрати прямокутний, асиметричний або сферичний павільйон. Залежно від ваших вимог, в конструкції павільйону можна передбачити можливість розбирати його на зиму.


Продаж павільйонів для басейну

 Компанія Lord-X пропонує павільйони для басейну, стаціонарного і розсувного типу, в широкому асортименті. У нашому каталозі ви зможете знайти для себе ідеальний проєкт павільйону, який би вписався в екстер'єр вашого присадибної ділянки. Всі павільйони для басейнів відрізняються високою якістю всіх елементів, що гарантує довговічність і надійність конструкції.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbeac9 #140f10570 #060613125805