-------------------------------- 044 495 10 58 --------------- 044 495 10 57 ---------------- 044 484 14 28 ---------------- 044 390 73 92 ------------------------------

RENOLIT ALKORPLAN TOUCH

Найпривабливіший лайнер для басейнів у світі

Особливість RENOLIT ALKORPLAN TOUCH

Основна відмінність RENOLIT ALKORPLAN TOUCH, яке відрізняє його від інших армованих лайнерів на ринку, - це його товщина. Нормальна товщина армованої прокладки становить 1,5 мм, тоді як RENOLIT ALKORPLAN TOUCH - це перший посилений лайнер, виготовлений з товщиною 2 мм. Це перетворило його в найбільш стійкий і міцний армований лайнер на ринку.Ще одна важлива різниця в порівнянні з іншими лайнерами, доступними на ринку, - це привабливий зовнішній вигляд. RENOLIT ALKORPLAN TOUCH - це перший посилений лайнер з рельєфом, який повторює елементи, знайдені в природі, такі як граніт, камінь або пісок. RENOLIT ALKORPLAN TOUCH прикрашає і покращує всі басейни, в яких він використовується, надаючи їм характер і робить їх унікальними.

plivka

RENOLIT ALKORPLAN армовані мембрани для плавальних басейнів

Для облицювання стаціонарних басейнів, будь-якої форми й величини застосовується плівка ПВХ з товщиною 1,5 мм. Оздоблювальні роботи можуть проводиться на конструкції з бетону, цегляної кладки, дерева, сталі, поліестеру і навіть земляний поверхні під кутом до 60 градусів. Крім тривалого терміну експлуатації, плівкові покриття (мембрани). Мають цілу низку переваг. Вони стійкі до ультрафіолетового випромінювання не втрачають властивостей при перепаді температур і можуть протистояти навіть самим суворих погодних умов.

Їх застосування актуально при реконструкції старих плиткових басейнів, тому що значно скорочуються терміни проведення робіт і економляться інвестиційні вкладення на увазі того, що плівка ПВХ є гідроізоляційні-оздоблювальним матеріалом.  

Покриття ALKORPLAN є два гомогенного шару ПВХ з прошарком - сіткою з поліестеру, що надає матеріалу значну міцність. Висока якість плівки забезпечить довгий термін експлуатації та стійкість до розриву. Мембрани ALKORPLAN випускаються за спеціальною технологією з додаванням антибактеріальних добавок в саму масу ПВХ. Що входять до складу антимікробні добавки протистоїть утворенню на його поверхні бактерій, цвілі та інших мікроорганізмів.  

ПВХ плівки ALKORPLAN 1000, армованих поліестерів сіткою, застосовуються для громадських і приватних басейнів всіх розмірів і форм, в закритому приміщенні та на відкритому повітрі. На відміну від плівки ALKORPLAN 1000, в ALKORPLAN 2000 є шар акрилового лаку, який наноситься на поверхню плівки.  

Експлуатаційні якості та термін служби покриття залежать від умов експлуатації та правильності догляду за мембраною: температури, рівня Ph в воді, методу очищення води, добавок у воді басейну і т.д.  

 

1304357870 bpic 0000638

УФ-дезінфектори (Голандія)

Обробка води за допомогою Уф (ультрафіолетового) випромінювання в діапазоні коротких хвиль (253,7 нм.) Виробляє бактерицидну дію, вбиває бактерії, віруси і інші примітивні організми і запобігає їх подальші розмноження.Корпус приладу виготовлений з нержавіючої сталі марки 316 L. відполірована електрохімічним методом внутрішня поверхня підвищує ефективність очищення води на 35% шляхом відображення, і перешкоджає налипання частинок бруду. Використання УФ обробці води дозволяє знизити кількість використовуваної хімії до 80%.

 

Теплообмінники для швидкого і простого нагрівання

Теплообмінник використовується для передачі теплоти між двома незмішуваними засобами. Теплообмінники із зустрічними потоками в контурах мають високу продуктивність і чудову теплопередачу. Всі моделі можуть бути підключені до казанів з електричним, дров'яним, гранульованим або нафтовим паливом, а також до теплових насосів і сонячних систем підігріву.Теплообмінники із зустрічними потоками в контурах, потік гарячого середовища спрямований назустріч потоку холодного середовища, створюючи максимальну продуктивність і чудову теплопередачу. Теплообмінники розроблені та зроблені з матеріалів, які дозволяють використовувати їх для широкого кола потреб в різних типах інсталяцій.

Pahlen Hi-Flo

Фурнітура на павільйонах LORD-X

При складанні павільйонів ми використовуємо високоякісну фурнітуру італійського виробника ELESA + GANTER. Всі матеріали стійкі до вигорання і розроблені спеціально для використання на вулиці.

 

 

 

 

 

 

Дверний фіксатор з засувкою:

 

Матеріал - технополимер на основі поліаміду (ПА), армований скловолокном

 

Стопорне кільце (пружина) - Нержавіюча сталь

 

 

2

Пелюсткові поворотні ручки:

Матеріал - дюропласт на основі фенольного полімеру.

Втулка - латунь з наскрізною різьбою і великою площею контактної поверхні.

VC.254

Мостовидні ручки:

Матеріал - армований скловолокном технополімер на основі поліаміду (ПА), сіро-чорний колір, матова поверхня.

Втулки - латунь

1

 

Петлі:

Матеріал - цинк, лиття під тиском з пластиковим покриттям

Ось - нержавіюча сталь AISI 303

6

Матеріал - технополімер на основі поліаміду (ПА), армований скловолокном, з профільним пазом, захищеним від несанкціонованого втручання.

Установчий штифт - нержавіюча сталь AISI 304 з кнопкою з технополімера, що має бічну циліндричну поверхню червоного кольору.

Пристрій утримання ключа - кулька і пружина з нержавіючої сталі AISI 316.

 

3

Важільні фіксатори:

Корпус з різьбленням - цинк, лиття під тиском

Штифт - нержавіюча сталь

Ручка - поліамід

 54

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbeac9 #140f10570 #060613125805